Вулиці Красного Кута освітлені

Дата: 24.09.2018 00:00

З 20 вересня 2018 року мешканці вулиць Красний Кут, Садова, та Вербова отримали зовнішнє  вуличне освітлення.

Зовнішнє освітлення 3-х вулиць здійснене від двох підстанцій -         КТП- 14 та КТП -273. На мережі, протяжністю більше 3000 м установлено 32 світильники, що дасть змогу безпечного пересування мешканців у вечірній і нічний час.

Із бюджету селищної ради у 2018 році за введення в експлуатацію зовнішнього освітлення трьох зазначених вулиць сплачені кошти в сумі 140 094,00 грн. У 2017 році за виготовлення проекту – 14 500,00 грн., отримання експертного звіту - 2052,00 грн. та за частину матеріалів – 25 586,56 грн.       Всього для капітального ремонту зовнішнього освітлення використані кошти в сумі 182 232, 00 грн.