32 сесія 7 скликання

20 липня 2018 року відбулося засідання 32 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 12 депутатів, головний бухгалтер селищної ради Соломко О. та спеціаліст І категорії (землевпорядник) Чайка Л.

На розгляд сесії було винесено 10 питань. У ході роботи сесії заслухали звіт головного бухгалтера селищної ради Соломко О. про виконання селищного бюджету та інформацію селищного голови Цибулько Н. про виконання Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади за І півріччя 2018 року , внесли зміни і доповнення до бюджету, а саме - селищної цільової програми «Житлово-комунальне господарство та благоустрій населених пунктів», розглянули земельні питання: про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, надання в оренду земельної ділянки.

Більш детальна інформація буде розміщена на офіційному веб-сайті Ямпільської селищної ради в розділі «Рішення сесій 2018»

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *