Поточний ремонт доріг

Дата: 23.06.2016 07:31

Поточний ремонт доріг.

У квітні місяці  2016 року  розпочато  поточний ремонт доріг комунальної власності: завезено 3  великі машини шлаку для підсипання дороги по вул. Глухівський шлях і 1 машину на вул. Шевченка на загальну суму 13 391 грн;  завезли битої цегли на вул. Єгорівська (7 машин), Глухівський шлях – ( 3 машини) та  Озерна в с. Прудище, на місток ( 3 машини). За роботу погрузчика і КРАЗу , яких залучали до робіт з філії Ямпільський райавтодор, селищною радою сплачені кошти в сумі 10 598  грн.

З 11 червня в селищі розпочато  асфальтування вул. Спасо-Преображенська, на якій  в кінці 2015 року було зруйноване дорожнє асфальтове покриття під час проведення капітального ремонту центрального водопроводу. Також селищна рада вирішила частково  співфінансувати відновлення  дорожнього покриття  дороги районного значення  біля  Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Роботи виконані ТОВ „АТРІА ГРУП” на суму 100 000 грн. Ця ж підрядна організація  здійснює  капітальний ремонт тротуару по вулиці Спасо-Преображенська- бульвар Ювілейний.