Роботи по обрізанню та видаленню дерев

                   Роботи по обрізанню та видаленню дерев

 

 

         У червні місяці заплановані кошти на видалення аварійних, старих дерев та зрізання гілок, які несуть загрозу життю людей та  їх  будинкам. Із залученням спецтехніки і кваліфікованих працівників  філії „Ямпільський РЕМ” ПАТ „Сумиобленерго”  08.06. 2016 року були видалені дерева біля будинку №6 вул. Ботанічна (липа), буд. № 33 по вул . Спасо-Преображенська (2 верби), буд.. №5 по вул.  Соборна (тополя), вул. Бузкова (акація) на суму

3 857 грн. Після цього  працівники селищної ради і товариства „Водолій-БС”   здійснили прибирання прибудинкових територій -  погрузили і вивезли гілля та колоди. 

      15.06.2016  та 23.06 2016 року при активному сприянні депутата селищної ради Бондаря Олександра Єгоровича були спиляні гілки дерев і кущів біля багатоповерхових будинків  по вулицях Соборна, Незалежна, Спасо-Преображенська Глухівський шлях та Ботанічна, які заважали під”їзду автомобіля „Швидка допомога” до будинків.

       Роботи по видаленню старих і аварійних дерев  дерев та формування крони триватимуть і далі. На даний час працівники філії „Ямпільський РЕМ” ПАТ „Сумиобленерго” не можуть надати спец механізми для виконання робіт, але в липні місяці роботи продовжаться. 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *