Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури

Дата: 10.02.2021 08:30

09 лютого 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури під головуванням Олени Терентьєвої.

Депутати розглянули та опрацювали 6 питань, три з яких стосувалися освіти: "Про затвердження селищної цільової програми "Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Ямпільської селищної ради на 2021 рік", "Про припинення клубних закладів у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання", "Про забезпечення харчуванням дітей у закладах загальної середньої освіти, розташованих на території Ямпільської селищної територіальної громади, у 2021 році"); одне - з питань медицини ("Про внесення змін до Програми розвитку надання медичної допомоги населенню комунальним некомерційним підприємством «Ямпільська лікарня» Ямпільської селищної ради на 2021 рік") та про план роботи Ямпільської селищної ради восьмого скликання на 2021 рік.

Всі питання, винесені на розгляд п'ятої сесії селищної ради були схвалені депутатами.

Депутати також одноголосно затвердили план роботи постійної комісії на 2021 рік.

Селищний голова Ольга Губар запропонувала депутатам постійної комісії долучитися до розробки основних напрямів програми розвитку освіти Ямпільської територіальної громади.