Заміна лампочок

Протягом неділі здійснена заміна світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення за адресами:

смт Ямпіль,

вул. Єгорівська, буд.70, 103, 28, 60, 72, 84, 88                                     -        7 шт.

вул. Красняка, 22                                                                           -        1 шт.

вул. Нова, буд. 6                                                                            -        1 шт.

вул. Глухівський шлях, 76 (відремонтувати ліхтар)                    -        1 шт.

вул. Спасо-Преображенська (біля поліції)                                    -        2 шт.

вул. Садова, 48                                                                              -        1 шт.

вул. Шевченка, 64, 52                                                                    -        2 шт.

вул. Шкільна, 23                                                                           -        1 шт.

с. Прудище, вул. Партизанська (біля клубу)                                -        1 шт.

с. Ольгине, вул. Кожедуба, 12                                                      -        1 шт.

У ході робіт замінено 18 лампочок. За виконані роботи із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 3876,24 грн.