Вітання з Днем працівників архівних установ

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Прийміть слова щирої вдячності за вашу кропітку і благородну працю в сфері комплектування, забезпечення, збереження і використання архівних документів. Минають роки і документальні пам’ятники залишаються єдиними свідками історії. Дбайливо зберігати пам’ять про звершення, відкриваючи для поколінь невідомі сторінки історії, оцінюючи дані через призму багатого досвіду минулого — що може бути благородніше?

Висловлюю всім архівістам району слова вдячності за щоденну кропітку працю, наполегливість і сумління, особистий внесок у розвиток архівної справи в Ямпільській громаді та збереження історико-культурних надбань нашого краю.

Сердечно бажаю всім працівникам та ветеранам архівної справи невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, міцного здоров’я, благополуччя та щастя у  родинах!

Селищний голова             Ольга ГУБАР