Вітання з Католицьким Різдвом

Шановні жителі Ямпільської громади!

Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає день народження Ісуса Христа, саме у Римі було вперше задокументовано святкування Різдва. Різдво Христове – одне з найважливіших християнських свят. З нагоди свята хочу привітати жителів нашого краю з Різдвом Христовим!

Щороку ви маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята зігріває усіх людей, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай у вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов’ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!

Гарних вам і радісних Різдвяних свят!

Селищний голова                                      Ольга ГУБАР