Святкування Дня Перемоги

Дата: 10.05.2018 09:38

У селищі Ямпіль о 10 годині ранку розпочалися  урочисті  заходи з нагоди святкування 73-річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На урочистому мітингу з привітальним словом виступили Ямпільський селищний голова Наталія Миколаївна Цибулько, голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Анатоліївна Панченко , військовий комісар Андрій Миколайович Примаченко та настоятель Свято-Георгіївського храму отець Микола.  У виступах  лунало багато теплих слів на адресу тих, хто пережив страшне лихоліття, хто вистояв у кривавому горнилі війни, хто героїчно боронив рідну землю, хто своїм ратним подвигом дарував нам щасливе  життя. Згадували  і про мужність захисників, які бережуть незалежність і цілісність нашої багатостраждальної держави, хто ціною свого життя дарує нам  мирне існування. І , звичайно, бажали всім мирного неба над головою.

На мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих на війні, а до пам’ятних місць поклали гірлянди та установили   корзини з квітами. Після мітингу отець Микола біля Братської могили   відслужив панахиду по загиблим воїнам. Працівники районного центру культури і дозвілля підготували святковий, хвилюючий концерт «Великій Перемозі присвячується…» Усіх бажаючих  безкоштовно пригощали смачною солдатською кашею, яку приготували працівники ДНЗ ясла-садок  «Малятко». Для молодших мешканців селища запросили підприємця з батутами та солодощами.  Після вечірнього перегляду фільму «Кіборги»  у нічному небі спалахнув салют із 100 пострілів на честь Перемоги.

Ямпільська селищна рада щиро вітає всіх мешканців громади зі світлим ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!

Хай буде мир у кожнім домі,

Достаток, щастя і любов!

І хай завжди вас всіх  оберігає

І Матір Божа, і Господь!