Поточний ремонт асфальтового покриття

Дата: 08.04.2017 09:39

Користуючись нагодою, що Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця виконувала поточний ремонт доріг обласного  значення, Ямпільська селищна рада  попросила виконати поточний ремонт дороги комунальної власності по вул. Спасо-Преображенська від повороту до автостанції, тому що ця ділянка найбільше розбита автобусами.

04-06 березня 2017 року працівники філії Глухівська ДЕД ДП «Сумський облавтодор» здійснили поточний ямковий ремонт асфальтового покриття дороги на площі 46 м2.

Ціна за холодне фрезерування покриття, очищення покриття навісною щіткою УМТ-870 на базі трактора МТЗ-82, перевезення самоскидом асфальтобетону (1 рейс), підґрунтовку вибоїн в асфальтовому покритті бітумізатором, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття складає 20 921 грн. 40 коп.