Ремонт тротуарів

Дата: 06.05.2017 09:46

З 03.05.2017 року в смт Ямпіль по вул. Соборна розпочалися роботи з капітального ремонту тротуарів. Селищною радою виготовлена проектно-кошторисна документація на об’єкт «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Соборна – Спасо-Преображенська» на загальну суму 1357,222 тис. грн., якою передбачене улаштування покриттів з дрібнорозмірних фігурних елементів мощення площею 2860 м2 із заміною бортових каменів. Отриманий експертний звіт щодо розгляду кошторисної документації, за який сплачено 1873 грн. Після святкових заходів роботи, значно активізуються.

Наразі  селищна рада отримала документи на здійснення оплати авансу у розмірі 30% від вартості робіт у сумі 231 834 грн. Здійснювати капітальний ремонт тротуару  буде відоме уже ТОВ  «АТРІА ГРУП» з м. Київ.