47 сесія 7 скликання

01.10.2020 р. відбулося засідання 47 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 12 депутатів селищної ради, а також заступник селищного голови Кучернос Ю.В., спеціаліст ІІ категорії, землевпорядник селищної ради Коняхіна О.О., головний бухгалтер селищної ради Соломко О.І. та головний інспектор Ямпільського районного сектору  ДСНС України в Сумській області  Кривонос Є.В.

На порядку денному розглядалися 66 питань, із них 55 – земельні. Засідання тривало 1,5 години. У ході роботи сесії заслухали інформацію про стан пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій на території селищної ради, звіти головного бухгалтера  про виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 р. та голови мандатної комісії з питань депутатської етики. Також внесли зміни до 4-х селищних цільових програм.