Косіння трави і фарбування споруд

Дата: 18.05.2018 09:55

З 10 травня розпочали косити траву на території селища Ямпіль. Спершу косіння здійснювали два працівники, але через день коса зіпсувалась, тому косить лише один.

Залучені із центру зайнятості 5 працівників працюють над ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, кількість яких мешканці селища з кожним роком збільшують.

Решта двірників – фарбують споруди на дитячих майданчиках і прибирають територію від побутового сміття.

Паралельно працівники виконують роботи з погрузки гілля та обрізків на машину.

Обрізки завозимо сім’ям переселенців, багатодітним, малозабезпеченим. 15 травня завезли 2 мешканцям селища обрізки, які надав ПП Єрема І.М. Також відремонтували місток на Красний Кут, привели в порядок пісочниці на дитячих майданчиках.