Громадські слухання

Дата: 18.05.2018 09:56

17 травня в с-щі Привокзальне ТОВ «ДК «Джерело» проведені громадські слухання з мешканцями селища щодо обговорення проекту організації виробничо-складської бази за адресою вул. Залізнична, 2 в с-щі Привокзальне Ямпільського району Сумської області. На слухання з’явилися 20 мешканців, Ямпільський селищний голова Цибулько Н.М., заступник селищного голови Кучернос Ю.В. та депутат округу Фесенко І. В.

ТОВ «ДК «Джерело» повідомило про свою діяльність з приймання, перевантаження, складування, грануляцію, фасування та відвантаження мінеральних добрив ІІ-ІV типу на території колишньої міжрайбази (склади). Присутні мешканці негативно сприйняли цю звістку, мотивуючи тим, що міндобрива забруднюватимуть атмосферу повітря, що в свою чергу завдасть шкоди здоров’ю громади.