День фізичної культури і спорту

08 вересня 2017 року в селищі Ямпіль урочисто відзначили День фізичної культури і спорту. Найменші мешканці селища – вихованці ДНЗ ясла-садок «Малятко» були залучені у «Веселих стартах».

            З 11-00 години в церемонії відкриття святкових заходів Ямпільський селищний голова Цибулько Наталія Миколаївна вручила подяки і подарунки за пропагування здорового способу життя Мазуру В’ячеславу Валерійовичу та Лиховиду Вячеславу Михайловичу.

            Ямпільська селищна рада надала кошти  для придбання призів учасникам змагань із шахів і товариського матчу з футболу. А працівники селищної ради взяли участь у масовому легкоатлетичному забігу.

            Хотілося б, щоб активніше молодь залучалась до участі в змаганнях, зайнятті фізичними вправами, адже для цього Ямпільською селищною радою, спільно з молодіжною організацією «Молодь Ямпільщини», активістами селища установлені вуличні тренажери, оформлений хокейний майданчик, де взимку мають можливість і кататися на ковзанах і грати в хокей, розмітили волейбольну площадку.

            Але, чомусь, навіть, вболівальників не наблюдається під час ігор. Це засмучує! Адже які красиві та запальні матчі з волейболу та футболу відбувалися під час останніх товариських матчів! Захоплююче видовище!

            Спасибі гравцям і хай до них більше долучається нових громадян.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *