Урочисті заходи

Дата: 09.05.2019 10:25

08 травня в смт Ямпіль, біля меморіалу загиблим воїнам-землякам, відбулися урочисті заходи, приурочені Дню пам’яті та примирення.

.З привітальним словом до присутніх звернулися голова Ямпільської РДА Ірина Панченко, голова районної ради Ольга Губар та селищний голова Наталія Цибулько.У своїх промовах голови бажали миру , добра і благополуччя, процвітанню рідної держави

Для мешканців селища були проведені патріотичні акції «Ніколи знову», «Маки пам’яті», «Україна пам’яті», мітинг-реквієм «Хай горить вогонь пам’яті», організований перегляд фільму «Нескорений». Біля Братської могили загиблим воїнам-визволителям настоятель Спасо-Преображенського храму отець Георгій провів панахиду по загиблим . По завершенню заходів у нічному небі спалахнув салют на 100 пострілів.