Ялинка прикрашена і відкрита.

Дата: 19.12.2017 10:27

18 грудня , напередодні релігійного свята –Дня Святого Миколая, у центрі селища  Ямпіль прикрасили новорічну ялинку. Здійснювати роботи перешкоджав сильний вітер і мокрий сніг. З труднощами, але все ж таки вдалося прикрасити лісову красуню  різнокольоровим дощиком, іграшками та електричними гірляндами . Усі роботи по приєднанню гірлянд до мережі, як і  в попередні роки,  виконував Корованенко Михайло Іванович, за що йому велика вдячність.

А 19 грудня врочисто відкрили новорічні свята в селищі. Різнокольоровими вогнями засіяла новорічна ялинка.Працівники РЦКД підготували гарну розважальну програму для діточок з піснями. танцями і хороводами.. Зі святом всіх привітали селищний голова Н.М.Цибулько, перший заступник голови Ямпільської РДА В.В.Бойко та казкові персонажі з Дідом Морозом і Снігуркою.