День селища Ямпіль

31 серпня Ямпільчани святкували народження своєї маленької батьківщини.

Традиційно, святкування розпочалися зі спортивних заходів: на спортивному майданчику в центрі селища одночасно проходили змагання з волейболу і футболу.

У товариському турнірі з волейболу, окрім 2-х команд селища, взяли участь і спортсмени Березівської ОТГ. А  до матчу по футболу долучилися і спортсмени з с. Імшана. У ході розіграних матчів перемогу у волейбольному турнірі здобула команда Ямполя  , друге місце у команди «Мічурінець» с. Шевченкове Глухівського р-ну, третє виборола ямпільська команда №2. Спортсмени з с. Береза посіли четверту сходинку.

Усі команди переможці отримали грамоти від селищного голови Наталії Цибулько і подарунки. Подяками селищного голови відзначені кращі гравці команд. У футболі переможцями стала команда ямпільська команда. . Усім гравцям від селищної ради вручені подарунки та морозиво.

З 9-00 години на центральній площі і пішохідній зоні розгорнули роботу підприємці з гірками, батутами, «пауками», каруселями. Від імені народного депутата Андрія Деркача батут і гірка, які належать ПП Лукашу Д.І., працювали безкоштовно.

Йшла торгівля попкорном і солодкою ватою. Але найважливіше  - безкоштовно роздавали кольорове морозиво, яке надав   А. Деркач. Працювали  і дві фотозони, де бажаючі отримували зразу  ж фото на згадку.

Великий інтерес викликав дитячий паровозик, до якого зразу ж утворилося велика черга дітлахів, які жадали проїхати на ньому по бульвару Ювілейний.

Працівники ДНЗ ясла-садок «Малятко» роздавали повітряні кульки – дарунки від народного депутата Андрія Деркача. А вечірньої години всі безкоштовно смакували куліш, запиваючи запашним чаєм, який приготували, на замовлення Ямпільської селищної ради, кухарі ДНЗ ясла-садок «Малятко». З 15-00 години працювала виставка-конкурс «Твої таланти, Ямполе!», де мешканки селища, жіночки, своїми майстерними творами дарували насолоду глядачам. Цьогоріч переможцями конкурсу стали Рожок Валентина Григорівна та Абакумова Тетяна Миколаївна у номінації «Краща майстриня різноманітного жанру 2019 р.», Менькова Оксана Вікторівна та Зубошевська Ганна Миколаївна у номінації «Краща вишивальниця селища 2019 р.», Гребенюк Галина Анатоліївна та Сдвижкова Ірина Олександрівна у номінації «Краща майстриня з бісероплетіння 2019 р.» та Симоненко Наталія Володимирівна у номінації «Краща майстриня виробів зі стрічок 2019 р.» Усі майстрині отримали подяки і подарунки від селищної ради. Також нагородили і наймолодшу учасницю конкурсу – Лях Валерію- за гарні вироби.

Підводячи підсумки щорічного конкурсу садиб, установ, торгівельних точок, Наталія Миколаївна зазначила, що в цьому році господарів чудових куточків ще стало більше і дуже важко визначити було переможців. Але все ж таки місця розподілили. У номінації «Двір зразкового порядку 2019» І місце отримало подвір’я Краснощок Юлії і Володимира (вул. Поліська), ІІ місце – Нечай Євгенії (вул. Ботанічна) і Лисенко Галини і Євгенія (вул. Вишнева), ІІІ місця дісталися Погребновій Олені і Валерію, Бодаєвій Галині і Мерцаловій Галині та Юрію. Усі господарі охайних садиб і присадибних ділянок , які вклали багато праці для створення «неземної» краси, отримали пам’ятні таблички і подарунки-сувеніри. Порадувала сюрпризом Євгенія Йосипівна Нечай, яка підготувала  селищній раді чудовий витвір кулінарного шедевру - святковий торт, який був неперевершеним і на смак.

В урочистих заходах, які почалися о 18-00 годині, з вітальним словом до присутніх звернулись Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько, перший заступник голови Ямпільської райдержадміністрації  Віталій Бойко, від районної ради Валентина Яструб. Наталія Миколаївна сердечно привітала свою громаду з днем народження рідного краю, вручила подяки і цінні подарунки за підтримку в роботі, допомогу у виконанні завдань програми соціального та економічного розвитку територіальної громади, наступним керівникам і приватним підприємцям:

ТОВ «Аграй» (керівник Ігор Сивинський), ТОВ «ТПК «Агроінвест+» (керівник Андрій Суховей), Дорошкевичу Георгію Євгенійовичу (керівник ТОВ «ЕДЕЛЬВЕЙС», директору ПП «Ямпіль-Буд» Мошті Петру Миколайовичу, ПП Черторижській Валентині, Світлані Морі, Світлані Завгородній, Аллі Адаменко, Любі Петруні; Оганесу Петросяну була вручена подяка і на прохання мешканців, які залюбки смакують хлібобулочні вироби місцевого товаровиробника.

Вручені цінні подарунки і найстарішій мешканці селища Биндюг Наталії Василівні та  батькам наймолодшого, народженому в серпні –Цит Єгора  Андрійовича, найстаршому подружжю Жук Тамарі Сергіївні та Олексію Андрійовичу та наймолодшій подружній парі - Жук Олександру Олександровичу та Ользі  Ігорівні.

Дуже змістовний і насичений концерт підготували працівники Ямпільського районного центру культури і дозвілля, який тривав більше 2-х годин.

Зумів привітати мешканців селища і всіх присутніх зі святом  народний депутат Андрій Деркач, який прибув в селище вечірньої пори. Андрій Леонідович подякував людям за довіру, яку висловили ямпільчани та побажав процвітання селищу. До слова, привітання від Андрія Деркача протягом дня  неодноразово «з»являлися» в небі –був запущений літаючий прилад з плакатом-привітанням,-що теж порадувало громадян.

У вечірньому небі о 21-30 розцвів святковий, на сто пострілів, салют на честь дня народження селища.

Продовжила святкові заходи молодіжна дискотека.

Ямпільська селищна рада  щиро вітає всіх мешканців зі святом, дякує всім, хто надав допомогу у проведенні заходу,  і бажає:

Хай щастя завжди супроводжує  вас,

Людська повага й шана не минають,

А ваші мрії й працю повсякчас

Лиш успіхи та визнання вінчають!!!