Капітальний ремонт тротуару завершений

Дата: 04.07.2019 11:21

04 липня 2019 року підрядна організація з м. Суми ПП «Кругляк Ю.Г.» повністю завершила роботи на об’єкті «Капітальний ремонт тротуару по вул. Спасо-Преображенська в смт Ямпіль ».

Протягом місяця  з 03.06 по 04.07.2019 р. активно велася робота. У ході робіт була укладена плитка на  трьох ділянках на площі 1048 м2. Майже повністю укладена плитка на одній стороні вулиці, що дасть змогу безпечно пересуватися мешканцям селища. За це люди дякували і селищній раді, і підрядникам.

А ось знайшлися й такі, які шкодили: розкидали й розбивали бордюрні камені, вкидали їх у річку, перегороджували ними проїжджу частину, не задумуючись, що могли спричинити аварійну ситуацію. Але заради «слави» треба ж відзначитися, показати силу.

За виконану роботу підрядній організації будуть сплачені кошти в сумі 827000,00 грн., ще 5500,00 грн. виплатили ФОП Якименко В.І. за виготовлення проектно-кошторисної документації, отримання експертного висновку – 4050,00 грн. і технічний нагляд обійдеться бюджету в суму близько 13000,00 грн.

Загальна вартість будівництва, згідно ПКД, складає 1322302,00 грн.