День перемоги над нацизмом

09.05.2020 відзначається 75-річниця перемоги над німецькими загарбниками у Другій світовій війні.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з поширенням коронавірусної інфекції, цього року свято проводиться без масового скупчення людей.

Зранку, біля Меморіалу загиблим у роки Другої світової війни воїнам-землякам запалав вогонь пам’яті і вшанування полеглих. Працівники Ямпільського районного центру культури та дозвілля підготували музичний парад воєнних пісень.

Від організацій та установ у відповідний час були покладені корзини з квітами до підніжжя історичних пам’яток. Мешканці селища та гості мали змогу покласти квіти протягом дня.

Ямпільська селищна рада щиро вітає мешканців територіальної громади з визначною подією у житті українського народу.

Зичимо усім світлої долі, мирного неба над головою, затишку , достатку в родинах і прекрасного майбутнього…

Зі святом, дорогі земляки!