Чищення доріг

14,15,16,17 січня 2019 року Ямпільська селищна рада здійснювала роботи з чищення доріг і тротуарів комунальної власності. Дороги  від снігу очищали не тільки трактором МТЗ 892.2 Ямпільської селищної ради, а допомагала техніка  інвесторів ТОВ «Ямпіль-інвест» у с-щі Привокзальне,  на вулицях Красного Куту в смт Ямпіль ПП «Аграй»  та  райавтодору, яка чистила під’їзні до сіл  дороги та дороги районного значення.

У селі Ростов, Прудище  чищення доріг також здійснював  депутат селищної ради Бондар О.Є. на гусеничному тракторі.

Цього разу надсилали свій трактор для чищення доріг в с. Імшана на вул. Суворова, Невського, Гагаріна, так як у ПП «Петракова В.І.» відсутній тракторист. Снігові замети постійно утворювалися  на вул. Миру, Кооперативна, Красний Кут, Поліська, пров. Поліський і Бузковий, до сіл Ольгине, Ростов, Прудище, тому чищення доріг проводилося щоденно.

Спасибі інвесторам за оперативну допомогу.