Реконструкція покрівлі насосної станції

Дата: 10.10.2016 12:08

Реконструкція даху насосної станції

У жовтні місяці розпочалися роботи по реконструкції даху насосної станції з приміщенням автоматики (на водозаборі) по вул.Ботанічна,23.

Об’єкт з м’якою покрівлею був введений в експлуатацію в 1976 році . Згідно ДБН  термін експлуатації м’яких покрівель не повинен перевищувати 15 років. Але до цього часу дах приміщення ніхто не ремонтував. Із придбанням нової станції ІІ підйому ремонт покрівлі став край необхідним. Тому у вересні місяці Ямпільська селищна рада виставила на торги по системі PROZORRO виконання робіт на об’єкті   „ Реконструкції покрівлі насосної станції з приміщенням автоматики по вул.Ботанічній, 23 в смт Ямпіль” з очікуваною вартістю робіт 71 923.00 грн. Обсяг робіт 208 м2. Переможцем визнане ПП „Ямпіль-Буд” з вартістю за виконання робіт  69 200.00 грн. Роботи планується виконати до 15 жовтня.

Шатровий дах покрівлі насосної станції послужить на більш тривалий термін, ніж м’яка.