День селища Привокзальне

17 серпня 2018 року Ямпільська селищна рада провела святкові заходи з нагоди народження одного із населених пунктів  - селища Привокзальне.

         На зеленій галявині в центрі селища відбулися урочистості, на яких були присутні як мешканці Привокзального, так і сусідніх населених пунктів. У ході свята селищний голова Наталія Цибулько привітала мешканців громади зі святом, побажала миру і добробуту в кожну родину. За традицією, від селищної ради були вручені цінні подарунки найстаршій мешканці селища Фоменко Катерині Григорівні, наймолодшому жителю Остапенку Володимиру Володимировичу. Подарунки отримали і 2 подружні пари Листопад Раїса Петрівна і Єгор Іванович та Федоренко Катерина Федорівна і Микола Федосович, які прожили у шлюбі більше 60 років. Також, вперше у цьому році проведений конкурс на краще подвір’я селища. Перемогу отримали господарі Цуй Тетяна та Олександр, яким теж вручили подарунки від селищної ради. Для наймолодших мешканців селища вперше на свято  запросили підприємця з батутом та солодощами. Працювала виїзна торгівля.

Порадувати гарною новиною зумів і народний депутат України

Андрій  Деркач, який надав матеріальну допомогу ДНЗ «Золотий ключик». Кошти були вручені завідуючій Любові Шаряковій .

         Завершилося свято молодіжною дискотекою.

Ямпільська селищна рада висловлює щиру подяку народному депутату України А Деркачу,  ТОВ «Агроінвест+», приватним підприємцям Авдасьову О.Л., Заплаткіній В.П., Рябік Л.П., Конотопській дистанції залізничних перевезень, Школьному Д.В. , працівникам центру культури і дозвілля, відділу поліції за допомогу в проведенні свята, створенню позитивного настрою, емоційного відпочинку та цікавих розваг.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *