Завершене будівництво водопроводу

Дата: 16.09.2020 12:29

15 вересня 2020 р. завершили будівництво водопровідної мережі протяжністю 1443 м по вулиці Шкільна в смт Ямпіль. Тендер на виконання робіт виграло ПП «Ямпіль-Буд» (директор Мошта П.М.).

Загальна вартість проєкту становить  299 370,00,  а згідно тендерних торгів   складає 223 433,00 грн., із них: 20196,00 грн. – виготовлення проєктно-кошторисної документації, 4 434,00 грн. – витрати на технічний нагляд, 198 324,00 грн. – будівельно-монтажні роботи.

Центральну водопровідну трубу уклали, установили колодязі, підключили вже 9 будинків, залишилися ще  роботи мешканців із ТОВ «Водолій-БС» по підведенню води до приватних будинків.  У ближчі дні  25 осель  мешканців  по вул.. Шкільна будуть із централізованим водопостачанням.