Заміна каналізаційної мережі

Дата: 21.03.2019 12:59

З 21 березня розпочалися капітальні роботи по заміні внутрішньобудинкової каналізаційної мережі у підвальному приміщенні буд. 29 по вул. Спасо-Преображенській.

Житловий багатоповерховий будинок має 5 під’їздів і введений в експлуатацію в 1985 році. З того часу не виконувався капітальний ремонт каналізаційних труб. За виготовлення проектно-кошторисної документації Ямпільська селищна рада сплатила кошти в сумі 1500 грн., за будівельно-монтажні роботи підрядній організації «Синя криниця» із бюджету буде перераховано після завершення робіт – 19502 грн. Ще 264 гривні сплатить Ямпільська селищна рада за послуги з технічного нагляду на об’єкті. Всього капітальний ремонт каналізаційної мережі в буд. 29 по вул. Спасо-Преображенська коштував селищній раді 21407 гривень.

Працівники підрядної організації планують в термін, що не перевищує 3 днів, виконати усі ці роботи по заміні старих труб на нові.