Тематична нарада

« Голокост: не лише пам’ятати, а й розуміти, чому це з людством сталося»

27 січня 2020 року,  в селищній раді. Селищним головою Наталією Цибулько була проведена тематична нарада для працівників селищної ради, присвячена вшануванню пам’яті жертв Голокосту. Наталія Миколаївна розповіла про одну з найтрагічніших сторінок Другої світової війни.

Коли у 1945 році було  визволено  бранців з концтабору Аушвіц- Біркенау, світ дізнався про страшний злочин німецьких загарбників проти євреїв: у пекельній катівні загинуло більше 2,3 мільйони людей, із них 1,5 мільйони – діти.

75 років минуло, а колишні бранці і сьогодні не можуть забути жахіття тих часів і зі сльозами на очах просять не допускати масового винищення націй і народностей. Нам, українцям, пережившим голодомори,  жахливі воєнні роки,  перенісших найстрашнішу катівню голодною смертю, щемним болем відгукується в серці біль усіх людей, усіх національностей, постраждалих від рук катів. У жалобі всі схиляємо голови перед пам’яттю невинно убієнних…

Вічна їм пам'ять!