Заміна світлодіодних лампочок

Дата: 11.02.2019 13:50

У вихідні дні, на замовлення селищної ради, працівники філії «Ямпільський РЕМ», із залученням спецмеханізму, здійснили заміну перегорілих світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення за адресами:  в смт Ямпіль вул. 75 Гвардійської дивізії (біля ДНЗ) – 1 шт.

вул. Травнева, біля буд. 33 і 49 – 2 шт.,вул. Єгорівська біля буд. №96 і №115 – 2 шт.,вул. Бузкова (біля магаданського будинку і одна після 40 номеру)  –   2 шт., вул. Глухівський шлях (статистика) – 1 шт., б-р Ювілейний  – 1 шт,    вул. Красний Кут , буд. 39 – 1 шт.,пров. Шкільний – 1 та в с. Ольгине-2шт.                    Ще  до четверга будуть замінені лампи в с. Імшана та  с-щі Привокзальне                Із бюджету селищної ради планується сплатити кошти в сумі 5 138,20 грн. за роботи по заміні 28 ламп.

За заміну 28 світлодіодних лампочок у ліхтарях вуличного освітлення із бюджету ради будуть сплачені кошти в сумі 5 138,20 грн.