Селищний голова Ольга Губар привітала працівників енергетичної галузі з професійним святом

Дата: 22.12.2020 13:56

Ямпільський селищний голова Ольга Губар привітала працівників енергетичної галузі з професійним святом - Днем енергетика. Зазначила, що від фахівців енергетичної галузі залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже своєю щоденною працею енергетики вселяють впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Вітаючи працівників, Ольга Губар відзначила Подякою селищного голови начальника Ямпільської дільниці «Шосткинський РЕМ» Петра Кокоровця за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, забезпечення енергобезпеки та високої якості послуг населенню, значний внесок у розвиток енергетичної галузі.

Побажала енергетикам міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.