Відбулося четверте засідання сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання

Дата: 30.12.2020 14:16

Сьогодні, 30 грудня, в залі засідань Будинку Рад під головуванням селищного голови Ольги Губар відбулося четверте засідання сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання, в якому взяло участь 20 депутатів від загального складу ради.

На розгляд засідання було винесено 25 питань.

Всі питання порядку денного були детально вивчені та розглянуті постійними комісіями селищної ради.

За пропозицією селищного голови Ольги Губар затверджено старост старостинських округів Ямпільської територіальної громади:

Горбачову Оксану Олегівну на посаду старости на території населених пунктів: с. Воздвиженське, c. Говорунове, c. Рождественське, c. Сороковий Клин, з центром в селі Воздвиженське;

Давидову Ларису Віталіївну на посаду старости на території населених пунктів: с. Білиця, c. Базелівщина, c. Олександрівське, c. Чижикове з центром в селі Білиця;

Демича Валентина Михайловича на посаду старости на території населених пунктів: c. Діброва,  c. Імшана, cели-ще Привокзальне з центром в селі Імшана;

Каланчук Галину Анатолівну на посаду старости на території населених пунктів: с. Шатрище, c. Деражня, c. Папірня, c. Скобичівське з центром в селі Шатрище;

Кравченко Тетяну Миколаївну на посаду старости на території населених пунктів: c. Грем'ячка, c. Окіп, c. Олине, c. Туранівка з центром в селі Грем'ячка;

Помошник Любов Іванівну на посаду старости на території населених пунктів: с. Степне, c. Майське, c. Феофілівка з центром в селі Степне;

П’ятницю Володимира Миколайовича на посаду старости на території населених пунктів: с. Антонівка, c. Лісне з центром в селі Антонівка;

Сенченко Валентину Яківну на посаду старости на території населеного пункту с. Усок з центром в селі Усок;

Тимошика Олександра Григоровича на посаду старости на території населеного пункту с. Паліївка з центром в селі Паліївка.

З метою організації роботи старост затверджено Положення про старосту.

Внесено зміни до рішення другої сесії селищної ради восьмого скликання від 16.12.2020 «Про утворення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

До складу виконавчого комітету селищної ради увійшли: голова Ямпільської селищної ради Губар Ольга Костянтинівна, перший заступник селищного голови Кузьменко Сергій Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Скварцова Оксана Вікторівна, секретар Ямпільської селищної ради Чудеса Світлана Анатолівна, Грек Наталія Олексіївна. Лабога Олександр Леонідович, Мазур В`ячеслав Валерійович, Рябуха Олександр Віталійович, Скорозвон Артем Олександрович, старости населених пунктів Ямпільської територіальної громади: Горбачова Оксана Олегівна, Давидова Лариса Віталіївна, Демич Валентин Михайлович, Каланчук Галина Анатолівна, Кравченко Тетяна Миколаївна, Помошник Любов Іванівна, П’ятниця Володимир Миколайович, Сенченко Валентина Яківна, Тимошик Олександр Григорович.

Затверджено статути комунальних закладів Ямпільської селищної ради.

Прийнято ряд дуже важливих рішень, що стосуються комунальної власності.

Розглянуто 14 питань стосовно земельних відносин.