Наші здобутки

Нещодавно відбулися 2 районні заходи:відкритий фестиваль-конкурс  аматорської майстерності «Дивосвіт» та  фестиваль – конкурс «Вишивані мелодії Полісся».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена майстриня- вишивальниця Лук’янова Валентина Петрівна. За «Кращий аматорський твір» відзначена дипломом   Демешко Надія Анатоліївна. Дві учасниці  - Суржик Карина і Чумак Ліза – отримали  дипломи фестивалю, як наймолодші учасниці конкурсу «Надія фестивалю». Чумак Анастасія  - отримала диплом за участь у фестивалі. Усі  вищезазначені учасники представлені Прудищанським ОДР (завідуюча Ірина Фесенко).

За участь у  фестивалі – конкурсі також дипломами  нагороджені  учасники,  представлені від Імшанського сільського клубу(завідуюча  Бардакова Світлана):

Аматорський драматичний колектив ,  актор – аматор Клипа Микола , а в номінації  «Кращий авторський твір»- Бобрович Тетяна.