День села Прудище

              16 серпня 2019 року у Прудищенському ОДР відбулося свято – День села.  Урочисту частину свята відкрили ведучі Анастасія Фесенко та Роман Суржик з наймолодшими мешканцями селища. 

              На сільському святі виступила селищний голова Наталія Цибулько, яка сердечно привітала присутніх з днем народження малої батьківщини і побажала миру , достатку і благополуччя в родинах.  Ще Наталія Миколаївна від селищної ради вручила подарунки найстаршим мешканцям села-Чорній Оксані Григорівні,  Борисовій Пелагеї Митрофанівні та  Мухамедшиній  Лідії Іллінівні.

             Подарунок отримала і найстарша подружня пара села-Мухамедшині  Лідія Іллівна і Хайдар Мухомедович,-які поруч крокують рука об руку вже 64 роки.  Цього року лелека, на жаль,  не прилітав до молодих прудищенських сімей.

 Селищний голова вручила подарунки і турботливим господиням, закоханих у квіткове царство, - Поправко Валентині та Суржик Марині.

            А працівники районного Центру культури та дозвілля (Гарбузенко Л, Жадан Л.,Петракова А. та Чеботар Н.) порадували присутніх своїми запальними піснями. Звучали на святі і жартівливі гуморески у майстерному  виконанні Романа Давиденка, Миколи Клипи і  наймолодшої  із учасників  Анастасії  Чумак та власні  вірші про рідний край  із трепетним хвилюванням зачитала Надія Демешко.

            Найбільше захопили  своїми виступами-піснями,танцями і віршами- найменші мешканці села. Вдало підготувала сценарій свята завідуюча Прудищенським ОДР Ірина Фесенко.

      Закінчилося свято дискотекою, яка продовжувалась до першої години ночі.

 У підготовці і проведенні свята активно взяли участь  ПП села Авдасьов Олексій, Андрейчикова Галина, депутат селищної ради Бондар Олександр та керівник ТОВ «Україна» Отрошок Микола.

Від імені селищної ради, всіх присутніх на святі громадян  селищний голова висловила щиру вдячність  за надану допомогу і підтримку.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *