Відбулося пленарне засідання третьої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 24.12.2020 15:00

Сьогодні, 24 грудня , під головуванням селищного голови Ольги Губар відбулося пленарне засідання третьої сесії селищної ради восьмого скликання.

Перед початком пленарного засідання Ольга Губар виразила щиру вдячність ямпільчанам Сергію Донніку, Антону Козубу, Петру Ковальову, Олександру Левченку, Юрію Борміну, Олександру Туніку за надану допомогу під час встановлення та прикрашення головної ялинки селища, а також окремо слова вдячності – Любові Гарбузенко та колективу РЦКД за підготовку новорічного сюрпризу.

Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

На розгляд засідання сесії було внесено 49 питань.

Під час сесії депутати розглянули та прийняли важливі рішення, серед яких: прийняття цілісного майнового комплексу КНП «Ямпільська центральна районна лікарня» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Шосткинського району в комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади»; затвердження бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2021 рік; затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Ямпільської селищної ради на 2022 рік; звернення до Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях з приводу пропозиції щодо передачі у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади цілісного майнового комплексу «Ямпільський молокозавод»; встановлення плати за харчування дітей у ДНЗ, розташованих на території Ямпільської селищної ради у 2021 році; припинення дошкільного навчального закладу дитячий садочок «Золотий ключик» у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання до Ямпільського дошкільного навчального закладу ясла - садок "Малятко" Ямпільської селищної ради.

Відповідно до чинного законодавства розглянуто ряд земельних питань у зв’язку зі зверненнями, що надійшли до селищної ради від громадян, які оформляють документацію на землю в межах населених пунктів селищної ради.

Також було затверджено ряд програм: селищну цільову програму «Житлово-комунальне господарство та благоустрій населених пунктів на 2021рік»; селищну цільову програму «Природоохоронні заходи місцевого значення на 2021 рік»; селищну цільову програму «Розвиток пожежної охорони, забезпечення пожежної безпеки та підтримки місцевої пожежної охорони на 2021 рік»; Програму розвитку надання медичної допомоги населенню комунальним некомерційним підприємством "Ямпільська лікарня" Ямпільської Селищної ради селищну цільову програму «Культурно-мистецька програма на 2021 рік»; селищну цільову програму «Розвиток фізичної культури та спорту на 2021 рік»; комплексну селищну програму соціального захисту населення на 2021 рік.

Підтримано запит до голови райдержадміністрації стосовно причин нефінансування захищених статей видатків: заробітна плата та енергоносії по КНП «Ямпільська центральна районна лікарня».