Установлення ліхтарів

Дата: 09.12.2019 15:20

У період з 04 по 06 грудня працівники ФОП Кетрушка А.П. з м.Полтава здійснювали будівельно-монтажні роботи по відновленню зовнішнього освітлення в смт Ямпіль на вулицях Лісна, Дачна, Зелена, Нова, Спасо-Преображенська та М. Коцюбинського. Для перших 2-х вулиць – Лісна, Дачна – електроматеріали придбані селищною радою були раніше, решту, для інших вулиць доставляли полтавчани. Всього установлено 41 ліхтар.

За виконання будівельно-монтажних робіт, придбання електроматеріалів, вимірювання опору заземлення, здійснення приєднання із бюджету будуть сплачені кошти в сумі більше 340 000,00 грн., а саме: вул.Лісна –  66632,50грн.,  вул. Дачна – 42333,5 грн., вул. Зелена – 80556,00 грн., вул. Нова – 39554,00 грн., М.Коцюбинського – 48554,00 грн., вул. Спасо-Преображенська – 75554,00 грн.

Гадаємо, що до Нового року освітлення з’явиться на вулицях.