Вшанування учасників бойових дій

15 лютого 2020 року – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та чергова річниця виведення військ з Афганістану. Нині у 31-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги й мужності , відваги та героїзму воїнів-афганців, які виконували непросту місію в чужій країні. Вони стали взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні ООС. Вони, як ніхто, знають справжню ціну війни та миру, і як ніхто, усвідомлюють свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.

Напередодні пам’ятної дати Ямпільська селищна рада сердечно привітала листівками всіх воїнів-інтернаціоналістів та вручила, продуктовий набір для вшанування пам’яті загиблих побратимів. До пам’ятного знаку «Поле імені воїна-інтернаціоналіста Сергія Ошомка» традиційно встановлена корзина квітів.

Низький уклін вам, миротворці!

Наснаги вам, щастя, добра, успіхів і удачі!

Честь і слава, шановні воїни-афганці!

Слава Україні!

Героям Слава!