Ремонт кладовищ

У квітні 2016 року працівниками Ямпільської селищної ради  огороджене  ще одне кладовище, на цей раз  в населеному пункті

с. Октябрщина. Матеріали для огорожі надали ПП Єрема Ігор Миколайович, Бондар Олександр Єгорович, Авдасьова Валентина Леонідівна  та Авдасьов Олексій Леонідович.

Хочемо нагадати, що у  попередні роки селищною радою огороджені два кладовища в с-щі Привокзальне, два  в селищі Ямпіль, в с. Імшана, с. Івотка, пофарбовані металеві огорожі на цвинтарях в смт Ямпіль, с. Прудище,    с. Ростов, с. Імшана. Допомогу матеріалами надали, окрім вищезазначених підприємців,  ПП Шинкаренко Сергій Олексійович, Шинкаренко Іван Сергійович, Говорун Віктор Васильович, Буюн Олег Миколайович.

          Ямпільська селищна рада висловлює подяку всім підприємцям, хто турбується про благоустрій населених пунктів. Особлива подяка  мешканцям сіл Імшана і Прудище, депутатам цих округів Демичу Валентину Михайловичу і Бондар Олександру Єгоровичу за організацію людей для прибирання цвинтарів, вирубки чагарників і вивезення сміття з них.

Кладовище в селищі Привокзальне (нове)

Кладовище в селі Октябрщина

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *