Завершили капітальний ремонт зовнішнього освітлення в с-щі Привокзальне

Дата: 16.12.2019 15:48

У грудні місяці завершені роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення в с-щі Привокзальне Ямпільського району Сумської області на вулицях Лісова та  Дмитріївська. Проєкт виготовлений і відповідає діючим нормативним документам. Ним передбачено влаштування зовнішнього вуличного освітлення світлодіодними лампами з кріпленням по існуючих опорах від КТП -308 з метою надійного функціонування освітлення вулично-шляхової мережі селища та створення умов повноцінного і безпечного життя, праці і відпочинку мешканців. У ході робіт  до існуючих ліхтарів додано ще  9 світильників  на висоті 6,0 м від землі. З метою економії коштів селищного бюджету, встановлений сучасний високоефективний електронний лічильник активної електроенергії.

Загальна протяжність доданої системи зовнішнього освітлення складає 720 метрів, потужність електрообладнання, що монтується, 0,48 кВт. Загальна вартість будівництва, згідно ПКД, 230,561 грн. За всі роботи по введенню в експлуатацію зовнішнього освітлення 2-х вулиць  Лісова та Дмитріївська  із бюджету Ямпільської селищної ради сплачені кошти в сумі     88 011,00 грн.

Залишилася неосвітленою одна вулиця Залізнична в селищі Привокзальне, роботи на якій розпочнуться в грудні.