Перша сесія новообраної Ямпільської селищної ради

Дата: 08.12.2020 15:50

08 грудня в приміщенні Будинку Рад  відбулася перша сесія Ямпільської селищної ради восьмого скликання.

За інформацією голови Ямпільської селищної територіальної виборчої комісії Шосткинського району Сумської області Ніни Банник, яка відкрила засідання першої сесії, за результатами виборів 25 жовтня 2020 року головою Ямпільської селищної ради обрано Ольгу Губар. Представляти інтереси мешканців в Ямпільській селищній раді будуть 22 депутати.

За пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування секретарем Ямпільської селищної ради обрано депутата селищної ради Світлану Чудесу.

Депутати затвердили структуру виконавчих органів Ямпільської селищної ради, першого заступника селищного голови Сергія Кузьменка, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Оксану Скварцову.

Було утворено 4 постійні комісії Ямпільської селищної ради: з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю; з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури; з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою.

Депутати одноголосно підтримали звернення до Шосткинської районної ради щодо передачі у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади цілісного майнового комплексу КНП «Ямпільська ЦРЛ».