Засідання виконкому

Дата: 26.09.2017 15:54

26 вересня 2017 року в кабінеті селищного голови відбулося 10 засідання виконавчого комітету.

У роботі взяли участь 5 із 7 членів виконавчого комітету та запрошений директор територіального центру надання соціальних послуг Фірсик А.О.

На засіданні, за годину, розглянуто сім питань, серед яких, заслухали інформацію про стан надання соціальної допомоги територіальним центром, затвердили список дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території ради, новий графік роботи Прудищанського об’єкту дозвілевої роботи, робочий проект «Капітальний ремонт очисних споруд (заміна обладнання) смт Ямпіль Сумської області», внесли доповнення до рішення попереднього виконкому про перелік видів громадських робіт та присвоїли нову поштову адресу нежитловій будівлі.