П’яте засідання виконкому

28 травня 2019 р. о 10-00 год, в приміщенні Ямпільської селищної ради, відбулося  п’яте засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь 5 членів виконавчого комітету, завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко»           Ю. Мерцалова,  ДНЗ «Золотий ключик» Л. Шарякова, інспектор апарату селищної ради М. Горлов. На порядок денний  винесено  8 питань:

• організація харчування дітей у ДНЗ, підпорядкованих селищній раді;
  • облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
  • надання дозволу на розміщення атракціонів;
  • занесення до списків забудовників по програмі «Власний дім»;
  • реєстрація колективного договору між адміністрацією та трудовим         колективом ТОВ «Водолій-БС»;
  • затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Шевченка»;
  • затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Спасо-Преображенській;
  • затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Спасо-Преображенська – 75 Гвардійської дивізії».

Протягом години всі питання розглянуті і по ним прийняті рішення.