Новорічні ранки

Завершилися новорічні ранки в дошкільних навчальних закладах «Золотий ключик» та «Малятко», які підпорядковані Ямпільській селищній раді. Вихователі підготували чарівні заходи, які по-справжньому змусили діточок повірити в казкові зимові дива. Малеча співала, танцювала, декламувала вірші.  І багато раділа! А це є основним для кожного дорослого на землі. Море приємних почуттів отримали дітлахи в кінці заходів – солодощі. А дарували їм в цьому році не тільки Ямпільська селищна рада, а й ТОВ «ТПК«Агроінвест+» та ПП «Аграй»,  які є орендарями на землях Ямпільської селищної ради.

То ж хай більше лунає у наших оселях дитячого сміху, ще яскравіше сяють оченята в малюків, а у батьків – повниться достатком хата, серця – любов’ю і теплом.

Зі святом всіх!