Засідання виконкому

Дата: 28.04.2020 16:16

28 квітня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 5 із 7 членів виконкому. Протягом 40 хвилин були розглянуті 6 питань. Члени виконкому заслухали інформацію про роботу зі зверненнями громадян та виконання селищного бюджету за І квартал, затвердили Порядок зменшення плати за комунальні послуги та заходи до дня перемоги над нацизмом. Також прийняте рішення про зменшення тарифу зі збирання та вивезення побутових відходів для мешканців, які проживають у одноквартирних будинках ( з присадибними ділянками) без водопостачання і водовідведення. Для них тариф складає 13.70 грн/люд.

Більш детальна інформація про прийняті рішення буде розміщена на офіційному веб-сайті селищної ради, в рубриці «Виконавчий комітет»,  через два тижні.