Відбулися перші засідання постійних комісій Ямпільської селищної ради

Дата: 16.12.2020 16:28

16 грудня 2020 року відбулися перші засідання постійних комісій Ямпільської селищної ради, на яких були обрані заступники голів та секретарі постійних комісій.

За рішенням голів постійних комісій також відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради під головуванням Віталія Бойка, голови постійної комісії селищної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, агропромислового комплексу, розвитку підприємництва та охорони навколишнього середовища.

Депутати розглянули та опрацювали 27 питань, 17 з яких земельні, що були винесені на розгляд пленарного засідання другої сесії селищної ради. Був схвалений Регламент роботи Ямпільської селищної ради, рішення про початок реорганізації? Антонівської, Білицької, Шатрищенської, Степненської, Воздвиженської, Усоцької, Паліївської сільських ради шляхом приєднання до Ямпільської селищної ради; створення фінансового відділу, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури і туризму селищної ради, затвердження положень про відділи.

Були розглянуті питання про створення комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг», надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади та внесення змін до селищного бюджету.