Вітання з Новим 2021 Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2020 16:32

Шановні жителі Ямпільської громади!

Вітаю вас з Новим 2021 Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найважливіших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішим та близькими, дарувати їм свою любов і піклування. Новорічні свята єднають та зближують людей незалежно від їх поглядів і переконань.

Нехай тепло родинного вогнища зігріває ваші душі й серця, надихає на нові звершення та добрі справи. Нехай Новий рік і Світле Різдво принесуть до кожної домівки добро, щедрість, радість та достаток.

У святкову пору, коли торжествують Небо і Земля, коли кожну українську оселю веселить багатоголосся різдвяних колядок, бажаю вам, дорогі односельці, щирої сильної віри, віри в себе, у свою долю, у свою країну, у своє майбутнє. Зичу всім міцного здоров'я, душевного спокою, злагоди, любові і щастя.

Ямпільський селищний голова                   Ольга ГУБАР