На сесії Ямпільської селищної ради розглянуто важливі організаційні питання

Відбулося пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Ямпільської селищної ради під головуванням  селищного голови Ольги Губар. Участь у ньому взяли 21 з 22 обраних депутатів. На розгляд сесії внесено 27 питань.

Всі питання попередньо були детально вивчені та розглянуті на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

Депутати затвердили Регламент роботи селищної ради восьмого скликання, розглянули та затвердили Положення про відділи: економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності, соціального захисту населення, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин, бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності, організаційний відділ, загальний відділ, юридичний відділ. Створено відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури та туризму, фінансовий відділ.

Створено виконавчий комітет ради в кількості 9 осіб, який в подальшому планується збільшити. Визначено його персональний склад.

Ухвалено рішення про початок реорганізації Антонівської, Білицької,  Шатрищенської, Степненської, Воздвиженської, Усоцької, Паліївської сільських рад шляхом приєднання до Ямпільської селищної ради.

Депутати одноголосно підтримали рішення про створення комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» та надали згоду на прийняття у комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

Розглянуто 17 земельних питань, внесено зміни до селищного бюджету.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *