Засідання виконкому

15 червня 2018 року відбулося 7 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У засіданні взяли участь 6 членів виконкому, спеціаліст І категорії Кривущенко О.О., спеціаліст І категорії Чайка Л.С.

         На засіданні Кривущенко О.О. розповіла про збереження майна дітей- сиріт та про незадовільне виконання обов’язків батьками по відношенню до своїх малолітніх дітей. Спеціаліст І категорії Чайка Л.С. ознайомила членів виконкому зі станом використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

         Члени виконавчого комітету затвердили 3 проектно-кошторисні документації  «Капітальний ремонт фундаменту з відмостками буд. 5  вул. Ботанічна в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області», «Реконструкція очисних споруд в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» та «Капітальний ремонт артезіанської свердловини та водонапірної башти в с-щі Привокзальне Ямпільського району Сумської області».

         Також прийняли рішення про заборону зовнішнього та внутрішнього брендування торгових точок (вітрин) із зображенням алкогольних напоїв. І знову відхилили заяву про наміри нового будівництва дільниці по виробництву деревного вугілля ФОП Московко М.М.

         За півтори години члени виконавчого комітету розглянули 12 питань.

         Про прийняті рішення більш детально можете ознайомитися протягом місяця на офіційному веб-сайті Ямпільської селищної ради в рубриці «Рішення виконкому».

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *