Заміна лампочок

З 9 листопада працівники філії «Глухівський РЕМ» здійснювали заміну 40 світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення у 3 населених пунктах:

смт Ямпіль,

вул. Травнева, буд.10, 33, 27                                                                 -        3 шт.

вул. Єгорівська (перед зд)                                                           -        2 шт.

вул. Калинова, між буд. 26 і 28, 23 і 25                                       -        2 шт.

вул. Шевченка, буд. 32, 70, 74                                                     -        3 шт.

вул. М.Коцюбинського, буд. 2, 18, 22, 24                                            -        4 шт.

вул. Соборна, буд. 9, 7                                                                          –       2 шт.

вул. Ботанічна (біля будинку Фесенко після заміни не горить)  -        1 шт.

вул. Незалежна, буд.13 (після заміни не горить)                        –       1 шт.

вул. Бондарівка, буд.87 (84) і 97                                                  –       2 шт.

вул. Шкільна, буд. 29, 48                                                             -        2 шт.

вул. Вишнева, 28                                                                                    -        1 шт.

вул. Глухівський шлях ( 2 з повороту вул. Спасо-

Преображенська і 1 від спорткомплексу)                                              -        3 шт.

вул. Спасо-Преображенська (2-біля РЦДЮТ, 1- біля

магазину «Крамниця» і 2- до автостанції)                                   -        5 шт.

вул. Сіверська (на повороті)                                                         -        1 шт.

с-ще Привокзальне

вул. Привокзальна                                                                        –       2 шт.

вул. Садова (біля садочку)                                                           -        3 шт.

с. Імшана

вул. Центральна (при виїзді з Ямполя)                                        -        2 шт.

вул. Гагаріна, буд.15                                                                    -        1 шт.

Протягом неділі працівники планують замінити усі, замовлені в заявці, лампочки.

За виконані роботи із бюджету селищної ради будуть сплачені кошти в сумі 5491 грн.