День захисту дітей

31 травня на центральній площі селища, спортивному майданчику і пішохідній зоні Ямпільською селищною радою організовані різноманітні конкурси, розважальні заходи та спортивні змагання для наймолодших мешканців селища.

         З нагоди цього свята спільно з працівниками РЦДЮТ проведені конкурс малюнка на асфальті «Наше дитинство», всім учасникам конкурсу

( а їх було  трохи  більше 60-ти!)  по закінченню надали морозиво від селищної ради та  ПП Черторижської В.Л.

         Працівники Ямпільського ДНЗ ясла-садок «Малятко» провели різноманітні веселі конкурси для дітей.

         Подарунки переможцям надали ПП Рябуха О.В., Ковальов П.В., Семанішина Л.І.

         Цього року організували велосипедний проїзд для малечі по пішохідній зоні.  Всього змагалися 10 велосипедистів, із них три дівчинки. Усім учасникам проїзду видали по  два пакети  соку (надала ПП Петруня Л.Є.).

         На спортивному майданчику , у центрі селища, у післяобідній час  відбулися «запеклі бої» футболістів.  Двадцяти гравцям  селищна рада теж надала солодощі.

         У РЦКД був організований безкоштовний перегляд мультфільмів для дітей.

         Найважливішим для малечі були безкоштовні розваги на гірці та батуті. За оренду цих атракціонів із бюджету селищної ради будуть  сплачені кошти в сумі 8000 грн.

         Ямпільська селищна рада вдячна всім, хто долучився до проведення святкових заходів і від усіх діток та їх батьків бажає міцного здоров’я, успіхів у праці та особистому житті, невичерпної енергії  і здійснення всіх мрій і побажань.

        Хай лунає скрізь дзвінкий веселий сміх малечі!!!

       Зі святом, наше  дороге , майбутнє!

 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *