33 сесія 7 скликання

Дата: 18.09.2018 16:54

18 вересня 2018 року у приміщенні селищної ради відбулося засідання 33 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради. У її роботі взяли участь 16 депутатів селищної ради, заступник селищного голови Ю. Кучернос, спеціаліст І категорії Л. Чайка, головний бухгалтер селищної ради О. Соломко, директор Свеського лісгоспу О. Закусило та економіст ДАП «Ямпільський агролісгосп»  В. Прохватілова.

На порядок денний було винесено 23 питання, із них земельних – 21. Найбільш бурхливим було обговорення ставок  земельного податку на землі  лісового господарства. У зв’язку з введенням для цих господарств нового податку, необхідно було терміново затвердити ставки земельного податку у розмірі від 0,1% до 5%. Депутати селищної ради більшістю голосів підтримали господарства, затвердивши ставки  земельного податку в розмірі 0,1 %.

Більш детальна інформація буде розміщена протягом місяця на сайті селищної ради.