Заміна лампочок

Дата: 20.09.2019 16:59

Починаючи з 21 вересня 2019 року працівники філії «Глухівський РЕМ» здійснюватимуть заміну світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення за адресами:

смт Ямпіль,

вул. Сіверська                                                                                -        2 шт.

вул. Спасо-Преображенська (біля магазину Бондаря В.Є.)                  -        1 шт.

вул. Ботанічна     (буд. 13 і від адміністрації)                               -        4 шт.

вул. Бондарівка (спочатку вулиці від буд.4 і від буд.40)             -        6 шт.

вул. Кооперативна, 3,5                                                                           -        2 шт.

вул. Красний Кут                                                                           –       1 шт.

вул. Калинова, 42, 16                                                                    –       2 шт.

вул. М. Коцюбинського, 17, 13, 45                                                        –       3 шт.

пров. Глухівський шлях, 13                                                          –       1 шт.

вул. Лугова буд.51                                                                         -        1 шт.

вул. Неплюєва                                                                                -        2 шт.

с-ще Привокзальне

вул. Привокзальна                                                                         –       1 шт.

Усього заміні підлягають 26 ламп. За виконані роботи із бюджету селищної ради будуть сплачені кошти в сумі 3882 гривні.

За 9 місяців поточного року Ямпільська селищна рада сплатила кошти по заміні 126 світлодіодних ламп на загальну суму 15431 грн. Придбали ж нових ламп за аналогічний період 130 шт. на суму 15571,15 грн. (за останні 30 ще не сплатили кошти).