Сесія

Дата: 24.02.2021 17:10

Фото без опису26 лютого 2021 року об 11 годині відбудеться пленарне засідання шостої сесії селищної ради восьмого скликання  в приміщенні Будинку рад.

На розгляд пленарного засідання внесені такі питання:

1. Про створення служби у справах дітей та сім’ї Ямпільської селищної ради та затвердження Положення.

2. Про внесення змін до структури комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради.

3. Про затвердження порядку проведення конкурсу на посади директора, педагогічних працівників комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання від 09.02.2021 «Про припинення клубних закладів у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання».

5. Про надання згоди КНП «Ямпільська лікарня» на надання в оренду нерухомого майна (приміщення) комунальній установі Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг Ямпільської селищної ради без проведення аукціону.

6. Про затвердження акту приймання–передачі майна Ямпільського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

7. Про затвердження акту приймання–передачі майна Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг.

8. Про затвердження акту приймання–передачі майна Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

9. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації та на проведення капітального ремонту даху.

10. Про звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Народного депутата України  Андрія Деркача,  правління АТ КБ «Приватбанк» з приводу недопущення закриття Ямпільського відділення

11. Земельні питання.

12. Інші.